manset
manset
manset
manset
manset
manset
manset
manset
manset
manset
25/06
Canlı ( Ert. )
logoPecsi MFC
0
logoSlaven Belupo
0
25/06
Bitti
logoBotev Vratsa
2
logoFK Minyor Pernik
1
25/06
Bitti
logoMonaco
1
logoCercle Brugge
0
25/06
Bitti
logoAustria Lustenau
0
logoWil 1900
4
25/06
11:30
logoChindia Targoviste
0
logoDacia Mioveni
0
25/06
Bitti
logoFK Kosice
2
logoSlavoj Trebisov
0
25/06
Bitti
logoLodzki KS
0
logoStal Rzeszow
1
25/06
Bitti
logoASV 13
0
logoFirst Vienna
5
25/06
12:00
logoKFC Komarno
0
logoPohronie
0
25/06
12:00
logoKVK Tienen
0
logoLierse Kempenzonen
0
25/06
Bitti
logoLisen
0
logoSkalica
2
25/06
12:00
logoPaksi SE
0
logoSiofok
0
25/06
Bitti
logoRuch Chorzow
3
logoOdra Opole
0
25/06
Bitti
logoSKRA Czestochowa
0
logoKorona Kielce
1
25/06
Bitti
logoSlovacko
2
logoTrencin
0
25/06
Bitti
logoSparta Prag
2
logoDukla Prag
1
25/06
Bitti
logoTeplice
2
logoUsti Nad Labem
0
25/06
Bitti
logoTrinec
0
logoDukla Banska Bystrica
3
25/06
Canlı ( Ert. )
logoWisla Plock
0
logoLechia Gdansk
0
25/06
Canlı ( Ert. )
logoZaglebie Sosnowiec
0
logoPodbeskidzie Bielsko
0
25/06
Bitti
logoZilina
3
logoKarvina
0
25/06
Bitti
logoJagiellonia Bialystok
1
logoWarta Poznan
0
25/06
Bitti
logoArka Gdynia
1
logoOlimpia Elblag
3
25/06
Bitti
logoWisla Krakow
2
logoStal Mielec
0
25/06
13:00
logoChrobry Glogow
0
logoKalisz
0
25/06
Bitti
logoGornik Leczna
3
logoPogon Siedlce
2
25/06
Bitti
logoKatowice
1
logoPolkowice
0
25/06
Canlı ( Ert. )
logoMlada Boleslav
0
logoHradec Kralove
0
25/06
Bitti
logoPribram
5
logoHradec Kralove
1
25/06
Bitti
logoSlask Wroclaw II
1
logoJastrzebie Zdroj
0
25/06
Bitti
logoStomil Olsztyn
2
logoRadunia Stezyca
0
25/06
Bitti
logoWidzew Lodz
1
logoTychy 71
1
25/06
14:00
logoAltglienicke
0
logoHertha Berlin II
0
25/06
14:00
logoVerl
0
logoPaderborn
0
25/06
Bitti
logoWuppertaler SV
0
logoBochum
2
25/06
Canlı ( Ert. )
logoHannover 96
0
logoMSV Duisburg
0
25/06
14:30
logoHolstein Kiel
0
logoSt. Pauli
0
25/06
14:30
logoProstejov
0
logoDubnica
0
25/06
14:30
logoTasmania Berlin
0
logoBerliner AK 07
0
25/06
15:00
logoAGF Aarhus
0
logoAalborg
0
25/06
15:00
logoASV Neumarkt
0
logoNürnberg II
0
25/06
15:00
logoAyr United
0
logoStranraer
0
25/06
15:00
logoBayreuth
0
logoEintracht Bamberg
0
25/06
Canlı ( 74 )
logoBrondby
1
logoHvidovre
0
25/06
Canlı ( Ert. )
logoDordrecht
0
logoLierse Kempenzonen
0
25/06
Canlı ( 63 )
logoElgin City
2
logoFraserburgh
0
25/06
15:00
logoElversberg
0
logoMönchengladbach II
0
25/06
15:00
logoFC Liefering
0
logoVorwarts Steyr
0
25/06
Canlı ( 62 )
logoFortuna Köln
0
logoFC Bocholt
0
25/06
Canlı ( 66 )
logoGarching
1
logoPipinsried
3
25/06
15:00
logoIllertissen
0
logoLandsberg
0
25/06
15:00
logoMagdeburg
0
logoViktoria Berlin
0
25/06
Canlı ( Ert. )
logoMainz 05 II
0
logoTuS Koblenz
0
25/06
Canlı ( 64 )
logoMeppen
0
logoSchalke 04 II
1
25/06
Canlı ( 62 )
logoMidtjylland
2
logoOdense
2
25/06
15:00
logoMontrose
0
logoFormartine United
0
25/06
Canlı ( Ert. )
logoNeedham Market
0
logoIpswich Town
0
25/06
15:00
logoRödinghausen
0
logoTreubund Lüneburg
0
25/06
Canlı ( 78 )
logoSparta Prag II
0
logoChrudim
3
25/06
Canlı ( 64 )
logoCove Rangers
0
logoDunfermline Athletic
1
25/06
Canlı ( 64 )
logoPodbrezova
3
logoZbrojovka Brno
1
25/06
Canlı ( 61 )
logo1860 München
1
logoKarlsruher SC
3
25/06
15:30
logoRudersdal
0
logoLyngby
0
25/06
Canlı ( 67 )
logoStal Rzeszow
1
logoGarbarnia Krakow
0
25/06
16:00
logoATSV Erlangen
0
logoBayreuth
0
25/06
16:00
logoAnnan Athletic
0
logoGreenock Morton
0
25/06
16:00
logoArminia Eilendorf
0
logoAlemannia Aachen
0
25/06
Canlı ( 20 )
logoAustria Klagenfurt
0
logoOsijek
1
25/06
16:00
logoBerwick Rangers
0
logoStenhousemuir
0
25/06
16:00
logoBrechin City
0
logoArbroath
0
25/06
16:00
logoKickers Offenbach
0
logoWürzburger Kickers
0
25/06
Canlı ( 21 )
logoKurpfalz
0
logoWaldhof Mannheim
0
25/06
Canlı ( 18 )
logoPSV Eindhoven
1
logoBW Lohne
0
25/06
16:00
logoWismut Gera
0
logoFSV Zwickau
0
25/06
16:30
logoClub Brugge
0
logoThes Sport
0
25/06
16:30
logoKortrijk
0
logoMechelen
0
25/06
16:30
logoLinfield FC
0
logoNewtown
0
25/06
16:30
logoThun
0
logoSt. Gallen
0
25/06
16:30
logoWerder Bremen
0
logoVfB Oldenburg
0
25/06
17:00
logoBala Town
0
logoCliftonville
0
25/06
17:00
logoBanik Ostrava
0
logoViktoria Otrokovice
0
25/06
17:00
logoBevern
0
logoWerder Bremen II
0
25/06
17:00
logoBotev Plovdiv
0
logoMetal Kharkiv
0
25/06
17:00
logoCaledonian Braves FC
0
logoDumbarton
0
25/06
17:00
logoCumbernauld Colts
0
logoAlloa Athletic
0
25/06
17:00
logoDunbar United
0
logoRaith Rovers
0
25/06
17:00
logoEendracht Termien
0
logoGenk
0
25/06
17:00
logoKrefeld-Fischeln
0
logoSV 1919 Straelen
0
25/06
17:00
logoMelle 03
0
logoOsnabrück
0
25/06
17:00
logoRheindorf Altach
0
logoLuzern
0
25/06
17:00
logoRoyal Antwerp
0
logoHoogstraten
0
25/06
17:00
logoSchweinfurt
0
logoAbtswind
0
25/06
17:00
logoSion
0
logoServette
0
25/06
17:00
logoSpartans
0
logoEast Fife
0
25/06
17:00
logoSt. Pölten
0
logoAustria Wien
0
25/06
17:00
logoSwift Hesperange
0
logoSaarbrücken
0
25/06
17:00
logoUjpest
0
logoSamorin
0
25/06
17:00
logoWorksop Town
0
logoBarnsley
0
25/06
17:00
logoBasel
0
logoGreuther Fürth
0
25/06
17:30
logoAdler Dellbrück
0
logoViktoria Köln
0
25/06
17:30
logoCSKA 1948 Sofia
0
logoLokomotiv Sofia 1929
0
25/06
17:30
logoNeusiedl
0
logoRapid Wien
0
25/06
17:30
logoNieciecza
0
logoLiptovsky Mikulas
0
25/06
17:30
logoPreussen Münster
0
logoUerdingen
0
25/06
17:30
logoSokol Lanzhot
0
logoFC Fastav Zlin
0
25/06
17:30
logoVozdovac
0
logoJavor Ivanjica
0
25/06
18:00
logoAubstadt
0
logoFuchsstadt
0
25/06
18:00
logoBudapest Vasas
0
logoKisvarda
0
25/06
18:00
logoFK Pardubice
0
logoJihlava
0
25/06
18:00
logoKarabağ
0
logoBotosani
0
25/06
18:00
logoKirchberg
0
logoSwarovski Tirol
0
25/06
18:00
logoLASK Linz
0
logoCracovia Krakow
0
25/06
18:00
logoLodzki KS
0
logoWisloka Debica
0
25/06
18:00
logoOFK Pirin
0
logoSpartak Varna
0
25/06
18:00
logoResovia Rzeszow
0
logoZemplin Michalovce
0
25/06
18:00
logoSchwaben Augsburg
0
logoRain / Lech
0
25/06
18:00
logoTöging
0
logoWacker Burghausen
0
25/06
18:00
logoVoitsberg
0
logoSturm Graz
0
25/06
18:00
logoWiltz
0
logoRFC Seraing
0
25/06
18:00
logoLevski Sofia
0
logoAkademija Pandev
0
25/06
18:00
logoLudogorets Razgrad
0
logoFerencvaros
0
25/06
18:00
logoFenerbahçe
0
logoKF Tirana
0
25/06
18:30
logoGalanta
0
logoZlate Moravce
0
25/06
18:30
logoLausanne Sports
0
logoStade Ouchy
0
25/06
18:30
logoMaribor
0
logoTuzla City
0
25/06
18:30
logoTuS Heiligenkreuz
0
logoHartberg
0
25/06
19:00
logoBerg
0
logoMVV Maastricht
0
25/06
19:00
logoGorica
0
logoNK Varazdin
0
25/06
19:00
logoHajduk Split
0
logoCFR Cluj
0
25/06
19:00
logoOlimpija Ljubljana
0
logoCukaricki Stankom
0
25/06
19:00
logoPeterhead
0
logoInverurie Loco Works
0
25/06
19:00
logoRacing FC
0
logoSporting Charleroi
0
25/06
19:00
logoRadomlje
0
logoRadnicki Nis
0
25/06
19:00
logoSparta Petegem
0
logoSV Zulte Waregem
0
25/06
19:00
logoTorhout 1992 KM
0
logoKV Oostende
0
25/06
19:00
logoFortuna Düsseldorf
0
logoOlympiakos
0
25/06
19:30
logoSpartak Subotica
0
logoMladost Novi Sad
0
25/06
20:00
logoAarau
0
logoKriens
0
25/06
20:00
logoFC Sochi
0
logoZenit St. Petersburg
0
25/06
20:00
logoKoper
0
logoIstra 1961
0
25/06
21:00
logoMladost Lucani
0
logoDecic Tuzi
0
25/06
17:00
logoFaroe Adaları (K)
0
logoAndorra (K)
0
25/06
17:00
logoTürkiye (K)
0
logoAzerbaycan (K)
0
25/06
18:00
logoNorveç (K)
0
logoYeni Zelanda (K)
0
25/06
21:00
logoPortekiz (K)
0
logoYunanistan (K)
0
25/06
22:10
logoFransa (K)
0
logoKamerun (K)
0
25/06
22:30
logoİspanya (K)
0
logoAvustralya (K)
0
25/06
Canlı ( Ert. )
logoEkvador (K)
0
logoPanama (K)
0

Yeni Haberler

Aydıntepe Belediye Spor Voleybol Takımı Van Gençlik Spor Voleybol Takımını 3-1 Yendi

Bayburt Manşet – Bölgesel Voleybol Liginde şampiyon olan Aydıntepe Belediye Spor 2. Lige çıkmak için...

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Şampiyonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Bayburt Manşet – 2022 Yılı Gençlik Haftası münasebetiyle ilimizde düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası İl...

Bayburt’ta Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Devam Ediyor

Bayburt Manşet – Bayburt’ta kurumlar arası voleybol turnuvası tüm heyecanıyla yaşanmaya devam ediyor. Pandemi nedeniyle,...

Taekwondo Avrupa Üçüncüsü Deniz Dağdelen, Rektör Türkmen’i Ziyaret Etti

Bayburt Manşet – Taekwondo Avrupa Üçüncüsü Yüksek Lisans Öğrencisi Deniz Dağdelen, Rektör Türkmen’i Ziyaret Etti....

Bayburt Üniversitesi Altın Madalya Geleneğini Bowling Branşında Sürdürdü

Sporda şampiyonlukların ve madalyaların gelenekselleştiği Bayburt Üniversitesinin öğretim elemanları gurur kaynağı başarılarına bir yenisini ekledi....

Bayburtspor 1. Lig Hayallerine Veda Etti

Bayburt Manşet – Bayburt Özel İdarespor, play-off yarı finalinde 1. lig hayallerine veda etti. Saat...

Play-Off Maçı Öncesi Bodrumspor Ortamı Germeye Devam Ediyor

TFF 2. Lig play-off yarı final müsabakasının rövanşı için Bayburt’a gelen Bodrumspor, maç öncesi ortamı...

Bilardo Müsabakalarına Bayburtlu Sporcular Damga Vurdu

Bayburt Manşet – Ankara’da gerçekleştirilen Okul Sporları Türkiye Bilardo Birinciliği Yıldız Erkekler (U17) kategorisi müsabakalarına...

Bayburt’ta Sağlıklı Yaşam İçin Pedallar Çevrildi

Yeşilay’ın Bayburt’ta düzenlediği bisiklet turunda katılımcılar, bağımlılıktan uzak sağlıklı yaşam için pedal çevirdi. Bayburt Saat...

Bayburt Üniversitesi Öğrencisi Deniz Dağdelen Avrupa Üçüncüsü Oldu

Bayburt Üniversitesi yüksek lisans öğrencisi Deniz Dağdelen, Avrupa Taekwondo Şampiyonasında önemli bir başarı elde etti....