Kalp Hastası Tanju Türk Çalışabileceği Bir İş İstiyor

Kalp Hastası Tanju Türk Çalışabileceği Bir İş İstiyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt’ta Yaşayan ve 7 ay önce Kalp Ameliyatı olan 34 yaşındaki Tanju Türk Devlet Büyüklerinden çalışabileceği iş istiyor.

1986 doğumlu olan Tanju Türk önceden hamallık yaptığını ve 5 yıllık cezaevi mahkumiyetinden sonra Kalp ameliyatı olduktan sonra ağır işte çalışamadığını söyledi.

7 – 8 aydır boşum çalışamıyorum sağ olsun devletimiz geçimimizi sağlıyor devletten yardım alıyorum, 350 TL valilikten yardım alarak geçimimi sağlamaya çalışıyorum. Bekçilik ve Temizlik gibi hafif işlerde çalışabileceği bir iş isteyen Türk sözlerine şöyle devam etti;

Sayın Cumhurbaşkanımızdan, Devlet Büyüklerimizden iş istiyorum aş istiyorum, yaşım 34 bugüne kadar 955 gün sigortam oldu, çalışamadığımdan dolayı sigortam dahi olmadı, evlenicem nasıl eveleneyim bekarım ama evlenemiyorum işim olmadığından aşım olmadığından dolayı evlenemiyorum değerli devlet büyüklerimden ve değerli Bayburtlu büyüklerimden iş ve aş istiyorum şerefimle namusumla çalışabileceğim bir istiyorum dedi.

Babası yatalak olan Tanju Türk Annesinden Kalan dar gelirli konutlarında yaşadıklarını ve devlet büyüklerinin sesini duymasını, ne iş olursa olsun yapacağını belirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=sevNLl6lMr4