1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kedinin ismine Aksaray karar verecek 

Kedinin ismine Aksaray karar verecek 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aksaray Belediye Başkan Evren Dinçer’in minik kedi için yaptığı isim çağrısına Aksaraylı hayvan severler büyük ilgi gösterdi.

MAHMUT ŞEN (AKSARAY KENT HABER) – AYŞE ALP ( AKSARAY OLAY HABER)
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından, barınağın yeni misafiri  küçük kedi için isim kampanyası açtı. ‘Aksaray’ın maskot’u olmaya aday bu kediye en güzel ismin bulunması için, Sosyal medya üzerinden isim TAG’ı açtı.
Geçtiğimiz günlerde, gece eksi 10’ları bulmasından dolayı üşüyen kedinin, girdiği bir aracın motorunda ısınmak isterken, yaralanmasının ardından, belediye itfaiye ekipleri, minik dostu kurtararak, Aksaray Belediyesi’ne ait veteriner hekimliğinde tedavi edilmesini sağlamıştı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatlarıyla, tedavisi tamamlanan minik kedi için sosyal medya üzerinden” Yeni misafirimize veteriner hekimlerimiz tarafından gerekli müdahale yapıldı.Şimdi bir isim bulmamız lazım, sizce ne olsun”sorusu yöneltildi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından  Sosyal medya üzerinden başlatılan isim bulma yarışı, Aksaraylı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.Evren Dinçer tarafından  yapılan çağrıya destek veren hayvan severler, bir çok isim önerisinde bulundu.

Şimdi Minik kedinin isminin ne olacağı merak konusu haline geldi.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir