1. Haberler
  2. Bayburt Valiliği
  3. Vali Pehlivan Jandarma Teşkilatının Kuruluşunu Kutladı

Vali Pehlivan Jandarma Teşkilatının Kuruluşunu Kutladı

Vali Pehlivan Jandarma Teşkilatının Kuruluşunu Kutladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan jandarma teşkilatının 180’inci kuruluş yıl dönümünde Kutlama mesajı yayımladı.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

Ülkemizin en köklü kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı, kuruluşundan bugüne yüksek özveri ve vazife aşkıyla üstlendiği bütün görev ve sorumlulukları cansiperane bir şekilde yerine getirmektedir. Bu bağlamda Jandarma Teşkilatımız, mülki, adli ve idari konulardaki görevlerini takdire değer kararlılık, verimlilik ve etkinlik anlayışı içinde sürdürmektedir.

Halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması başta olmak üzere kamu düzeninin korunması için kendisine tevdi edilen görevi 180 yıldır layıkıyla yerine getiren Jandarma Teşkilatımız bu anlamda devletimizin en deneyimli kuruluşları arasında müstesna bir yere sahiptir.

Jandarma Teşkilatımızın modern teçhizat ile donatılmış iyi eğitimli personeli, kurumsal vizyonu, profesyonel operasyon kabiliyeti ile bugüne kadar gerçekleştirdiği görevleri bundan sonra da aynı üstün vazife bilinci ile yerine getireceğine olan inancımız tamdır.

Bu vesileyle Jandarma Teşkilatımızın 180’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, vatanımızın güvenliği ve bekası için canlarını feda eden bütün Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum. Görevleri başında olan her kademedeki Jandarma Teşkilatı mensuplarına üstün başarılar diliyorum.

Ali Hamza PEHLİVAN
Bayburt Valisi

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir